Kontakt oss


Postadresse:

Eide Stein AS
Steinhuggervegen 50,
6490 Eide


Bli bedre kjent med oss...

Informasjon Eide Stein AS - 2018

Administrasjon - Hovedkontor
Gravmonument

Steinhuggervegen 50,
6490 Eide
Telefon: 712 99 250
Telefaks: 712 99 251
E-post:

Halvfabrikat
Magne Eide
Telefon: 916 96 112
E-post: magne@eidestein.no

Pilla bronseartikler
Jan Steinar Lysgård
Telefon: 952 93 325
E-post: jan@eidestein.no



Benkeplater - Inne Ute Miljø
Iver R. Eides veg 1, 6490 Eide

Tonje Folland
Telefon: 901 96 112
E-post: inneute@eidestein.no



Avdeling Lier, Lierskogen Næringssenter
Eide Stein AS, Lierskogen Næringssenter
Gamle Drammensvei 95, 3420 Lierskogen

Stephen Hamberg
Telefon: 906 97 306
E-post: liereidestein@outlook.com




Administrasjon

Leif Olav Eide 
daglig leder 
404 06 512 
leifolav@eidestein.no 

Magne Eide 
salg / innkjøp / halvfabrikat 
916 96 112 
magne@eidestein.no 

Per Einar Ellinggard 
salg 
957 07 112 
per@eidestein.no 

Reidar Ingulfsvann 
salg / inspektør 
911 96 112 
reidar@eidestein.no 

Irene Bjorli 
Økonomisjef / kontorleder 
452 84 406 
irene@eidestein.no 

Siv Silseth 
kontor / ordremottak 
712 99 250 
siv@eidestein.no 

Grethe S. Eide 
kontor / ordremottak 
712 99 250 
grethe@eidestein.no

Avdeling Lier 
Stephen Hamberg 
906 97 306
liereidestein@outlook.com

Produksjon - benkeplater
Inne ute miljø

Tonje Folland 
kontorleder 
901 96 112 
tonje@eidestein.no 
inneute@eidestein.no 

Bjørn Helge Krakeli 
avdelingsleder benkplater 
990 98 812 
bjornhelge@eidestein.no 

Bjørn Ove Greff 
salg / interiør 
942 56 097 
bjorn.ove@eidestein.no 

Produksjon - gravminner

Jan Steinar Lysgård 
Pilla bronseartikler 
952 93 325 
jan@eidestein.no

Sissel Åsebø 
skrifthugger 
913 20 429 
sissel@eidestein.no 

Halvard Hatlen 
skrifthugger / hjemmeside 
926 23 538 
halvard@eidestein.no 

Lill Kristin Eide 
skrifthugger 
986 90 348 
lill@eidestein.no 

Om oss

EIDE STEIN AS er Norges største bedrift innen bearbeiding av stein. Vårt mål er god sørvis og kvalitet.

Med over hundre års lang håndverkserfaring i steinfaget, en moderne maskinpark og effektiv produksjon - mener vi at kundene våre vil nyte godt av vår faglige trygghet.

Vår gravsteins katalog har over 100 ulike modeller. Vi designer også gravminner etter kundens ønske. Levering og montering er uten tillegg i prisen. Eide Stein er norsk importør av bronsedekor, lykter og vaser fra italienske Pilla.

NO 952 248 162 MVA
 www.eidestein.no

    

Share on Facebook Send epost

Kontakt oss

Hovedkontor / gravminner:
 Steinhuggervegen 50, 6490 Eide
 post@eidestein.no
 712 99 250    (Man - Fre 08 -16)
 712 99 251 telefaks

Benkeplater:
 Iver R. Eides veg 1, 6490 Eide
 inneute@eidestein.no
 901 96 112    (Man - Fre 08 -16)

Avdeling Lier:
 Lierskogen Næringssenter,
Gamle Drammensvei 95, 3420 Lierskogen
 liereidestein@outlook.com
 Stephen Hamberg:  906 97 306    (Man - Fre 08 -16)

Avdeling Sørlandsstein AS:
 Hestehaven Vigeland, 4520 Lindesnes
 post@sorlandsstein.no
 382 53 400    (Man - Fre 08 -16)


Har du spørsmål?

Trenger du hjelp eller gode råd, vi hjelper deg gjerne. Ring oss på telefon 712 99 250 (arbeidsdager 08-16).


Vår brosjyre / katalog

Det finnes en brosjyre (PDF) med et utvalg av våre mest solgte modeller - den kan åpnes eller lastes ned. Du finner den sammen med gravsteinsmodellene - helt nederst....

Gravsteinsbrosjyre med prisliste
Dersom det er ønske om å ha den på papir kan vi sende en brosjyre, sammen med en prisliste. NB - husk å fylle inn både navn og postadressen.



 Cookies, sikkerhet og personvern

Vi tar forbehold om skrivefeil på våre nettsider. Farge og struktur i stein-overflaten kan variere.
© Copyright  Eide Stein AS - credits by Responsive Web Mobile

OPP
free web site hit counter