Kontakt oss


Postadresse:

Eide Stein AS
Iver R. Eides veg 1,
6490 Eide


Bli bedre kjent med oss...

Informasjon Eide Stein AS - 2018

Benkeplater - Inne Ute Miljø
Iver R. Eides veg 1, 6490 Eide

Tonje Folland
Telefon: 901 96 112
E-post: inneute@eidestein.no


Administrasjon - Hovedkontor
Gravmonument

Steinhuggervegen 50, 6490 Eide

Telefon: 712 99 250
Telefaks: 712 99 251
E-post:

Halvfabrikat
Magne Eide
Telefon: 916 96 112
E-post: magne@eidestein.no

Pilla bronseartikler
Jan Steinar Lysgård
Telefon: 952 93 325
E-post:



Avdeling Lier, Lierskogen Næringssenter
Eide Stein AS, Lierskogen Næringssenter, Gamle Drammensvei 95, 3420 Lierskogen

Stephen Hamberg
Telefon: 906 97 306
E-post: liereidestein@outlook.com




Administrasjon

Leif Olav Eide 
daglig leder 
404 06 512 
leifolav@eidestein.no 

Magne Eide 
salg / innkjøp / halvfabrikat 
916 96 112 
magne@eidestein.no 

Per Einar Ellinggard 
salg 
957 07 112 
per@eidestein.no 

Reidar Ingulfsvann 
salg / inspektør 
911 96 112 
reidar@eidestein.no 

Irene Bjorli 
Økonomisjef / kontorleder 
452 84 406 
irene@eidestein.no 

Siv Silseth 
kontor / ordremottak 
712 99 250 
siv@eidestein.no 

Grethe S. Eide 
kontor / ordremottak 
712 99 250 
grethe@eidestein.no

Avdeling Lier 
Stephen Hamberg 
906 97 306
liereidestein@outlook.com

Produksjon - benkeplater
Inne ute miljø

Tonje Folland 
kontorleder 
901 96 112 
tonje@eidestein.no 
inneute@eidestein.no 

Bjørn Helge Krakeli 
avdelingsleder benkplater 
990 98 812 
bjornhelge@eidestein.no 

Bjørn Ove Greff 
salg / interiør 
942 56 097 
bjorn.ove@eidestein.no 

Produksjon - gravminner

Jan Steinar Lysgård 
Pilla bronseartikler 
952 93 325 


Sissel Åsebø 
skrifthugger 
913 20 429 
sissel@eidestein.no 

Halvard Hatlen 
skrifthugger / hjemmeside 
926 23 538 
halvard@eidestein.no 

Kart

Om oss

EIDE STEIN AS er Norges største bedrift innen bearbeiding av stein. Vårt mål er god sørvis og kvalitet.

Med over hundre års lang håndverkserfaring i steinfaget, en moderne maskinpark og effektiv produksjon - mener vi at kundene våre vil nyte godt av vår faglige trygghet.

    

 www.eidestein.no         NO 952 248 162 MVA

 Cookies, sikkerhet og personvern

Kontakt oss

Granitt, skifer, benkeplater:
 Iver R. Eides veg 1, 6490 Eide
 901 96 112    (Man - Fre 08 -16)
 inneute@eidestein.no 
 901 96 112 Tonje Folland
 990 98 812 Bjørn Helge Krakeli
 942 56 097 Bjørn Ove Greff

Hovedkontor / gravminner:
 Steinhuggervegen 50, 6490 Eide
 post@eidestein.no
 712 99 250     (Man - Fre 08 -16)
 712 99 251 telefaks

Avdeling Lier:
 Lierskogen Næringssenter,
Gamle Drammensvei 95, 3420 Lierskogen
 liereidestein@outlook.com
 906 97 306    (Man - Fre 08 -16)

Avdeling Sørlandsstein AS:
 Hestehaven Vigeland, 4520 Lindesnes
 post@sorlandsstein.no
 382 53 400    (Man - Fre 08 -16)


Har du spørsmål?

Trenger du hjelp eller gode råd, vi hjelper deg gjerne. Ring oss på telefon 990 98 812 (arbeidsdager 08-16).

Share on Facebook Send epost


Eide Stein - Gravminner

Vår gravsteins katalog har over 100 ulike modeller. Vi designer også gravminner etter kundens ønske. Levering og montering er uten tillegg i prisen. Eide Stein er norsk importør av bronsedekor, lykter og vaser fra italienske Pilla.

Eide Stein - Gravminner

Vi tar forbehold om skrivefeil på våre nettsider. Farge og struktur i stein-overflaten kan variere.
© Copyright  Eide Stein AS - credits by Responsive Web Mobile

OPP
free web site hit counter